U srijedu, 15.04.09. odigrano je 21. kolo. Slavonac je u oslabljenom sastavu gostovao u Retkovcima i izgubio 4:1. Domaćini su poveli sa 1:0 golom iz jedanaesterca kojeg je skrivio predsjednik Jazz, koji do sada nije igrao, pa se nadvio oblak sumnje da je prodao utakmicu i za ovaj penal dobio 6,49 kn (sa PDV-om), što je dostatan iznos za Malz u probranim lokalima.

Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 2:0. Početkom drugog poluvremena u igru ulaze mlade snage Slavonca- Bili, Bres Jr., što je rezultiralo smanjenjem rezultata na 2:1. Potom trener uvodi Nikolu Č. u nadi da će preokrenuti rezultat što je ovaj i učinio, kao kuhar sljedeća dva gola, te su Retkovci pobijedili sa 4:1, što je ujedno bio i školski primjer “kako trener pravom izmjenom uspijeva preokrenuti rezultat”.

U nedjelju, 19.04.09. u 16,30 u Gradištu veliki derbi Slavonac -Zrinski (Bošnjaci).

Navijači se pitaju “koliko je predsjednik Jazz dobio za penal” ???