Frankopan nam postaje što i Gunja nekada. Ne moraju ni doći, a mi ćemo izgubiti. Tako je i sada bilo. Krećemo dobro i u prvih 20. minuta stvaramo nekoliko 100 %-tnih prilika, ali naši napadači nikako da zabiju gol. U prvom prelasku centra, domaćin iznuđuje kazneni udarac kojeg pretvaraju u gol za 1:0. Igrala se 25. minuta. Do kraja poluvremena igramo dobro stvaramo šanse,

ali jednostavno lopta neće u gol. Tako se nastavlja i u 2. poluvremenu. Mi igramo, pogaÄ‘amo stativu, prećku, oni šut po golu i 2:0. Do kraja utakmice Marac dobiva 2. Ĺľuti odnosno crveni karton, a domaćin još jednom puca u okvir gola i to je konaÄŤnih 3:0. U nedjelju (07.06.2015.) se igra zadnje kolo. Igramo u Gradištu protiv Sladorane u 18,00.