U nedjelju, 12.07.09. završen je tradicionalni 11. malonogometni noćni turnir u Gradištu. Sveukupno je bilo prijavljeno 26 ekipa. Turnir je privukao veliki broj gledatelja koji su uživali u turnirskim, ali i vanturnirskim sadržajima. I ove godine vidjeli smo izuzetno atraktivne utakmice ljepotica Gradišta. Donosimo završne tablice turnira:

Opširnije:Završen turnir u malom nogometu !

Pioniri Slavonca su u pretposljednjem kolu pobijedili vršnjake iz Štitara sa 3:2. Nakon početnih loših rezultata pioniri Slavonca igraju sve bolje što je bilo vidljivo u nedjeljnoj utakmici protiv Štitara. Sredinom prvog poluvremena Pero Čolakovac, naš najbolji igrač, koji trenutno trenira u pionirima Osijeka, postiže gol za 1:0. Međutim gosti se ne predaju i ubrzo poravnavaju na 1:1.

Opširnije:Pobjeda pionira protiv Štitara 3:2

1. ŽNL - Vukovarsko-srijemska županija

Opširnije:Pregled svih liga - sezona 2008/09.

Radovi na završetku plavo-bijelog Saloona NK Slavonca su pri kraju. Karte za otvorenje su skoro već sve razgrabljene, a doznajemo da će otvorenju nazočiti sva elita Jet Seta širom zemaljske kugle. Predsjednik Jazz se i ovaj put pobrinuo za iznenađenje, naime u Saloonu će se moći bez problema pušiti. Na koju foru još nije poznato, ali poznajući Jazza ne sumnjamo da će to riješiti.

Opširnije:Saloon Slavonca pred otvorenjem !!!

U samom finišu prvenstva Slavonac je pobjedom protiv Nuštra od 3:1, kao novajlija u 1. ŽNL izborio odlično treće mjesto. Slavonac je poveo u 3 minuti iz "pelana" kojeg je sigurno realizirao kapetan Godanj. Ostalo je već puno puta viđeno, neumoljivo precizna i odgovorna igra svih igrača tako da su gosti napravili gotovo NIŠTA. U startu drugog poluvremena rani zgoditak

Opširnije:Slavonac osvojio treće mjesto - 1.ŽNL !

U nedjelju, 24.05.09. Slavonac je odigrao najljepšu utakmicu sezone i zasluženo pobijedio izuzetno žilavu ekipu Mladosti iz Antina. Slavonac, po starom dobrom običaju, zabija prvi gol u prvih pet minuta za vodstvo 1:0, strijelac tko će ako neće Frček ili Nesek (ovaj puta Frček). Zaslužni za ovako dobru igru Slavonca su sigurno i gosti iz Antina, koji su potvrdili da su najbolja

Opširnije:Slavonac - Antin 2:1

Nedjeljnom pobjedom u gostima protiv Komletinaca od 1:3 Slavonac se ozbiljno uključio u borbu za treće mjesto. Trener Kustura je pripremio taktiku da zabijemo tri gola, što se i ostvarilo. Slabašna ekipa Komletinaca koja ispada u niži rang takmičenje nije mogla ozbiljnije parirati našim nogometnim gladijatorima. Akcija podvaljivanja Godanj-Bijela-Braovac završila je loše po domaćina kada je Braovac poentirao za 1:0, a

Opširnije:Gladijatori Slavonca se bore za treće mjesto!

Pioniri Slavonca su u subotu, 16.05.09. pobijedili ekipu Jadrana iz Gunje sa 3:2. U izuzetno zahtjevnoj, kako tehnički tako i strateški teškoj utakmici naši pioniri su odigrali ljepoticu sezone. Bez nekoliko standardnih prvotimaca postavljena je šahovska stupica protivnicima iz Gunje koji su naivno zagrizli mamac, i na kraju izgubili utakmicu. Teška borba u prvom poluvremenu gdje je prikazan

Opširnije:Pioniri pobijedili Gunju !