10.06.2013. godine u Gradištu su odigrane utakmice završnice lige veterana. U utakmici za 3. mjesto Frankopan iz Rokovaca je pobijedio Nosteriju iz Nuštra sa 4:1.

Opširnije:GOTOVA I LIGA VETERANA

Slavonac je danas (30.05.2013.) gostovao u Tordincima. Samo pobjeda bi nas ostavila u bilo kakvim kombinacijama za ostanak u ligi. Dobro smo krenuli, te Pero Čolakovac već u 9. minuti zabija za 1:0. Pucao je sa ruba 16-erca i svladao domaćeg vratara. U 16. min. sudac sudi nepostojeći kazneni udarac za Tordince (Braovac igrao glavom,a sudac vido ruku) koji ga pretvaraju u gol .

Opširnije:TORDINCI - SLAVONAC 1:1

Slavonac je u zadnjem kolu gostovao u Iloku. Uvjeti za igru su bili veoma teški jer je bilo jako sparno. U špici je zaigrao Piter i Velimir. Piter je izdržao nekih 20-ak minuta, jer ga nakon primljenog gola trener vraća na mjesto stopera umjesto Bulea. Domaćin je poveo u 17. minuti nakon što su izveli korner, domaći igrač glavom zabija za 1:0,

Opširnije:POBJEDA ZA KRAJ

Jučer (27.05.2013.) su odigrane utakmice 1/4 finala lige veterana, te su postignuti slijedeći rezultati:

Opširnije:1/4 LIGE VETERANA

Pozivamo sve ljubitelje "malo sporijeg" nogometa da dođu u ponedjeljak (10.06.2013.) u Gradište na zavšnicu LIGE VETERANA. U 18,00 sati za treće mjesto igraju Frankopan Rokovci-Nosteria Nuštar, a u finalu od 20,00 sati igraju Bogdanovci - Hašk-Sokol S. Jankovci.

Slavonac razbio Metalac

Opširnije:Slavonac razbio Metalac

U jučerašnjim 1/2 finalim utakmcima lige veterana, postignuti su slijedeći rezultati:

Opširnije: LIGA VETERANA