Što kuhaju najmoćniji ljudi nogometa ovih prostora???

Slavonac je u nedjelju gostovao u Privlaci i odigrao 1:1. Sastav kao i prošu utakmicu, osim što je umjesto Velimira igrao Lazo. Velimir radi od 07-19,00 svih sedam dana u tjednu pa nije bio na utakmici. Odigrali smo vrlo dobru utakmicu. Lazo je u 40. minuti glavom zabio za 1:0. Nakon toga Ifa pogađa stativu, ali lopta ne odlazi u gol.

Opširnije:Mladost P. Slavonac 1:1

SLAVONAC je u zadnjem kolu sezone 2014/15 igrao u Gradištu protiv Sladorane. Igrali smo bez pola sastava, ali ni to ni bilo dovoljno Sladorani da nas pobjedi. Ifa i Velimir su kupili svatove, Mioč je još uvijek u bolnici na pretragama (imao predinfarkt), tako da su nam špice bili Lazo i Robi. Lazo se izmašio da bi na kraju ipak zabio uz veliku pomoć gostujućeg vratara.

Opširnije:POBJEDA U ZADNJEM KOLU

10.05.2015. gostovanje u Šiškovcima. Nakon prošlog kola i briljantne utakmice protiv S. Laza, svi su se nadali odličnoj igri i lakoj pobjedi Slavonca. Međutim, ništa nije bilo onako kako smo se nadali. Iako su se igrači Šiškovaca jedva skupili i takvi su nam bili ravnopravan protivnik. U 35. minuti Velimir krade jednu loptu i zabija za 1:0. Nakon toga pogađa vratnicu

Opširnije:Šiškovci - Gradište 1:2

Frankopan nam postaje što i Gunja nekada. Ne moraju ni doći, a mi ćemo izgubiti. Tako je i sada bilo. Krećemo dobro i u prvih 20. minuta stvaramo nekoliko 100 %-tnih prilika, ali naši napadaÄŤi nikako da zabiju gol. U prvom prelasku centra, domaćin iznuÄ‘uje kazneni udarac kojeg pretvaraju u gol za 1:0. Igrala se 25. minuta. Do kraja poluvremena igramo dobro stvaramo šanse,

Opširnije:FRANKOPAN-SLAVONAC 3:0

Tjedan je krenuo vrlo loše za Slavonac. 1. vratar Slavonca Reljac odlazi na privremeni rad u Njemačku, dok je drugi otišao još za Uskrs, tako da smo ostali bez golmana.

Opširnije:SLAVONAC - VIDOR S.LAZE 3:0

Slavonac  - Tomislav   3:0

U nedjelju, 24.05.15. Slavonac je na domaćem terenu poražen sa 0:3, od vječitog ljutog rivala Tomislava iz Cerne. Vjerojatno ključni trenutak je rani gol Ceranaca iz slobodnjaka, gdje je Faš propustio priliku da pokaže zašto nosi dres sa brojem 1. Ostatak prvog poluvremena prolazi u laganoj inicijativi Slavonca, ali bez ozbiljnijih pokušaja da ugroze mrežu gostiju.

Opširnije:Slavonac - Tomislav 0:3

Slavonac je u nedjelju (19.04.2015.) igrao u Gradištu protiv RAŠK-a iz Rajevog sela. Zbog kartona nisu igrali napadači Velimir i Mioč, te Dara. Od samog početka smo krenuli napadački, ali lopta nije htjela u gol. U 21. min. dolazi do sudara glavama između gostujućeg igrača i Brane koji završava loše po gostujućeg napadača. Obilno je krvario iz nosa i uha te je

Opširnije:SLAVONAC - RAŠK 8:0