23.09.2018. Slavonac je gostovao u Iloku. Domaćin nakon greške Hodaka koji gubi loptu na 20-ak metara od gola dolazi do 1:0. Igrala se 19. minuta. U 25. minuti korner za nas i odigravamo uigranu akciju, te Puškarić zabija za 1:1. Tada igramo dobro. Gale ime 2 dobre prilike, ali loše reagira. I tada u 43. minuti ponovno nakon greške naših igrača gdje u 3 navrata možemo izbiti loptu, Gipa loše izbija loptu, te ona dolazi do domaćeg igrača koji zabija za 2:2. U 2. poluvremenu pokušavamo nešto, ali ništa konkretno. U 89. minuti Gipa shvaća da je vrag odnio šalu i odlučuje se za drastičnu mjeru. Dobiva 2 žuti, odnosno crveni karton znajući da je Slavonac jači bez igrača, tj. sa igračem manje. I stvarno, u 91. minuti Velimir zabija od vratnice za konačnih 2:2.

13.9.2018. pioniri Slavonca su u Gradištu pobijedili Bošnjake sa visokih 11:0. Jaro je postigao 6 golova. 15.09.2018. juniori su gostovali u Soljanima i pobijedili sa 3:2. Golove su postigli Josipović x 2 i Šitum Goran. Limači su 16.09.2018. igrali turnir u Županji i osvojili ga ispred Graničara (4:1) i Sladorane (3:1). Marko Dretvić je najbolji igrač, a najbolji strijelac Vinko Anić - sve igrači Slavonca.

17.09.2018. Veterani su u Gradištu pobijedili Vukovarske veterane sa 3:1. Golove su postigli Laki, Bićo i Braovac. Nakon utakmice pečenka od 37 kg tek skinuta sa ražnja. Gosti su u ovom segmentu bili bolji od domaćina jer su se puno duže zadržali uz pečenku.

Slavonac je u Soljanima (12.09.2018.) igrao polufinale KUP-a NS Županja i pobijedio sa 3:0. Domaćin već u 1. minuti ima odličnu šansu za gol, ali pucaju pokraj gola. Malo kasnije još jedna odlična prigoda za domaćina, ali Jole odlično brani. U 22. minuti Đipa odigrava za Hodaka i ovaj zabija za 1:0. U 2. poluvremenu Velimir dobiva odličnu loptu i izlazi pred vratara i zabija pod prečku. Samo 2. minute kasnije Velimir zabija za 3:0. Odličan šut lijevom nogom sa ruba 16-erca. Domaćin tada nestaje, a Velimir ima još jednu odličnu prigodu, ali ne zabija. U 80. minuti Perak puca odlično, ali domaći vratar brani, te rezultat ostaje 3:0.

POLUVRIJEME 0:1, KRAJ 0:3 (Hodak 0:1 21.min., Velimir 0:2 52. min. i 0:3 Velimir 54. minuta). U finalu igramo sa Sladoranom koja je nakon 0:0 pobijedila Graničar boljim izvođenjem kaznenih udaraca.

16.09.2018. Slavonac je u Gradištu igrao protiv Borca iz Drenovaca. 1. gol zabija Dara u 4. minuti. U 45. minuti Velimir daje gol za 2:0. Jedna vrlo neobična utakmica u kojoj su igrači Slavonca stvorili 10-ak zicera, a zabili samo 2 gola. Bio je to festival nogometnih promašaja. Marac 2 zicera, Gale 2 zicera, Velmir, Hodak, Dara ... Skoro svaki igrač Slavonca je imao barem po jednu odličnu šansu. Gosti bez udarca na gol. Ovom pobjedom seniora je okončan tjedan sa pobjedama u svim kategorijama.

10.09.2018. veterani Slavonca su pobijedili Županju 77 sa visokih 9:0. Sara je zabio 1, Durdov 2 i Jazz 6 golova. Zabio bi Jazz i više golova, ali mu suigrači više nisu htjeli dodati loptu, a kada je glavom savladao gostujućeg vratara, njegov igrač je obranio loptu da ne ode gol. Jednostavno nije mogao sam protiv 2 ekipe.