17.09.2017. gostovanje  Vrbanji. U 2. minuti domaćin dolazi u vodstvo. U 30. minuti Dara zabija za 1:1, ali samo nekoliko minuta poslije Vrbanja vodi 2:1. U 30. minuti zbog ozljede izlazi Gale, a ulazi Mikinac. U 2. poluvremenu od 73.minute imamo igrača više kada zadnji domaći igrač ruši Marca. Malo kasnije i Mikinac dobija 2. žuti, odnosno crveni pa smo opet brojčano izjednačeni. U 80. Dara baca aut, domaći igrači izbijaju loptu, ali samo do Velimira koji zabija za 2:2. Ovim osvojenim bodom smo ostali na čelu ljestvice.

13.09.2017. seniori Slavonca su igrali u Županji protiv Sladorane polufinale KUP-a i izgubili sa 4:2. U kombiniranom sastavu nismo odigrali dobro. Već na poluvremenu je bilo 2:0 za domaćina. U 2. poluvremenu Dara smanjuje na 2:1, ali domaćin vrlo brzo povećava na 3:1. Eraković smanjuje na 3:2, da bi na kraju utakmice domaćin zabio za 4:2. U dugom polufinalu Graničar je u Šiškovcima pobijedio sa 2:1, te će u finalu igrati Sladorana i Graničar.

Limači su u Gradištu pobijedili Tomislav iz Cerne sa 3:0. Predlimači su vršnjake Tomislava pobijedili sa 2:1. Mlađi pioniri u Gradištu su izgubili 6:2 od Vinkovaca. Stariji pioniri su u Gradištu pobijedili Županju '77 sa ogromnih 27:0

12.09.2017. juniori Slavonca su osvojili KUP NS Županja

Opširnije...

14.09.2017. u Gradištu su juniori igrali protiv Vrbanje i pobijedili sa 2:0. Oba gola su postignuta u 2. poluvremenu, a zabili su ih Đipić i Anić.

Juniori danas (utorak 12.09.2017.) u 20,00 u Gradištu igraju finale KUP-a protiv Sladorane. Seniori sutra (srijeda 13.09.2017.) igraju protiv istog protivnika u Županji polufinale KUP-a. Utakmica počinje u 16,30 sati.