Od 2016. godine krećemo sa novom WEB stranicom kako  bi išli u korak sa novim tehnologijama, odnosno kako bi ista bila vidljivija i kvalitetnija kada se promatra sa mobitela. Stranica je još u izradi, te će sa vremenom biti kvalitetnija i preglednija. Od novosti napominjemo da smo krenuli sa HD snimanjem utakmica, a uskoro će biti i live strem svake utakmice, što znači da će svi oni koji nisu u mogućnosti doći na utakmicu, a pogotovo oni koji su na privremenom radu tko zna gdje i koliko, napokon moći uživati u utakmicama Slavonca LIVE.

Seniori Slavonca su započeli sa pripremama. U srijedu 03.02.2016. su odigrali prvu prijateljsku utakmicu u Ivankovu. Već standardno za to gostovanje, igrali smo u posebno ojačanim gaćicama. Prilikom skidanja odjeće, vrata smo zaključali i stavili stražara ispred ulaza. Već u 10. minuti smo poveli. Hodak je probio po lijevoj strani i odigrao loptu za Velimira čiji 1. pokušaj vratar brani, ali lopta se ponovno odbija do Velimira koji zabija za 1:0. Igramo dobro i do kraja poluvremena Velimir ima još dvije matne situacije, ali oba puta domaći vratar odlično reagira. U 45. minuti Aca igra rukom za kazneni udarac domaćina koji ga pretvara u 1:1.

U 2. poluvremenu mijenjamo 5 igrača. Domaćin nas "pritišće", ali me se "ne damo". Na kraju utakmice Lazo izlazi sam pred vratara, ali ne zabija, tako da je rezultat ostao 1:1.

Slijedeću utakmicu igramo u Gradištu 10.02.2016. (srijeda) u 18,00 protiv Jurjevca. Nakon toga idemo u goste u Nijemce 13.02.2016.(subota) u 15,00, pa ponovno 17.02.2016. (srijeda) igramo u Gradištu u 18,00 protiv Strošinaca, da bi 20.02.2016. igrali u Županji protiv Sladorane u 15,00. Generalka pred prvenstvo se igra u Gradištu 28.02.2016. (nedjelja) u 15,00 protiv N. Jankovaca.