Pioniri Slavonca su u subotu, 16.05.09. pobijedili ekipu Jadrana iz Gunje sa 3:2. U izuzetno zahtjevnoj, kako tehnički tako i strateški teškoj utakmici naši pioniri su odigrali ljepoticu sezone. Bez nekoliko standardnih prvotimaca postavljena je šahovska stupica protivnicima iz Gunje koji su naivno zagrizli mamac, i na kraju izgubili utakmicu. Teška borba u prvom poluvremenu gdje je prikazan

vrhunski nogomet pripala je Slavoncu koji je pogotkom Blaževca poveo sa 1:0. U drugom poluvremenu gosti uspijevaju brzo izjednačiti, a potom i povesti sa 1:2. Nakon toga Petar Čolakovac prelazi sa pozicije zadnjeg u špicu i ubrzo iz slobodnjaka izjednačava. Dugo smo lomili protivnika kada Čolakovac postiže svoj drugi pogodak i vodstvo od 3:2. Nakon toga Slavonac je odigrao odličnu igru u fazi obrane i sigurno priveo utakmicu do pobjede. Čestitke svim igračima na odličnoj igri i pobjedi.

Slavonac-Gunja 3:2strijelci za ljepoticu sezone