09.06.2019. seniori Slavonca su gostovali u S. Lazama. Trener je imao sve igrače na raspolaganju. U prvih 20-ak minuta igramo dobro, stalno smo pred domaćim vratarem, ali nikako da zabijemo gol. Zato domaćin u prvom prelasku centra zabija za 1:0. Igrala se 20-a minuta. Nabačena lopta sa lijeve strane na drugu stativu gdje domaći igrač volejom loptu šalje iza Joleta. U 30. minuti Gale prikazuje dio svoje majstorije kada lobom sa ruba 16-erca za 1:1 vraća utakmicu na početak. U 2. poluvremenu domaćin u 2 minute zabija 2 gola. Igrala sa 48. i 50. minuta. U 53. kreće Velimirov show . U 53. iz slobodnog udarca sa ruba 16-rca zabija za 3:2, pa u 57. ponovno sa 30-ak metara za 3:3, pa u 64. za 3:4 i u 70. za konačnih 3:5. Ovom pobjedom seniori su završili jednu od lošijih sezona na 10-om mjestu.