Match Schedule: Lokomotiva V. | Liga veterana - 2016/17.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo 29.08.2016 18:00 h Dilj V. - Lokomotiva V.2 - 2 Neriješeno
2 2. kolo 05.09.2016 17:30 h Otok O. - Lokomotiva V.1 - 1 Neriješeno
3 3. kolo 12.09.2016 17:30 h Lokomotiva V. - Hrvatski S. M.6 - 4 Pobjeda
4 4. kolo 19.09.2016 17:00 h Croatia N.J. - Lokomotiva V.2 - 2 Neriješeno
5 5. kolo 26.09.2016 17:00 h Lokomotiva V. - Lovor N.5 - 2 Pobjeda
6 6. kolo 03.10.2016 16:30 h Croatia B. - Lokomotiva V._ - _
7 7. kolo 10.10.2016 16:30 h Lokomotiva V. - Slavonac G.2 - 4 Poraz
8 8. kolo 17.10.2016 16:00 h Frankopan R.A. - Lokomotiva V.10 - 3 Poraz
9 9. kolo 24.10.2016 16:00 h Lokomotiva V. - HAŠK S.-S.J.1 - 0 Pobjeda
10 10. kolo 31.10.2016 16:00 h Nosteria N. - Lokomotiva V.0 - 2 Pobjeda
11 11. kolo 07.11.2016 16:00 h Lokomotiva V. - Borovo V.0 - 3 Poraz
12 12. kolo 27.03.2017 18:00 h Lokomotiva V. - Dilj V.3 - 2 Pobjeda
13 13. kolo 03.04.2017 18:00 h Lokomotiva V. - Otok O.2 - 1 Pobjeda
14 14. kolo 10.04.2017 18:00 h Hrvatski S. M. - Lokomotiva V.2 - 0 Poraz
15 15. kolo 17.04.2017 18:00 h Lokomotiva V. - Croatia N.J.2 - 1 Pobjeda
16 16. kolo 24.04.2017 18:00 h Lovor N. - Lokomotiva V.4 - 3 Poraz
17 17. kolo 01.05.2017 18:00 h Lokomotiva V. - Croatia B._ - _
18 18. kolo 08.05.2017 18:00 h Slavonac G. - Lokomotiva V.3 - 1 Poraz
19 19. kolo 15.05.2017 18:00 h Lokomotiva V. - Frankopan R.A.2 - 2 Neriješeno
20 20. kolo 22.05.2017 18:00 h HAŠK S.-S.J. - Lokomotiva V.4 - 5 Pobjeda
21 21. kolo 29.05.2017 18:00 h Lokomotiva V. - Nosteria N.3 - 0 Pobjeda
22 22. kolo 05.06.2017 18:00 h Borovo V. - Lokomotiva V.2 - 2 Neriješeno

Iduće utakmice:

Datum Sun, 27. Sep. 2020 Beginn 16:00
Slavonac G. Tomislav C. -:-
Datum Sat, 26. Sep. 2020 Beginn 17:00
Slavonac G. Graničar Ž. -:-
Datum Sat, 26. Sep. 2020 Beginn 15:30
Zrinski B. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 26. Sep. 2020 Beginn 17:00
Tomislav C. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 28. Sep. 2020 Beginn 16:30
Slavonac G. Croatia N.J. -:-

1. ŽNL - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 9 7 1 1 22
2 Vrbanja V. 9 5 3 1 18
3 Slavonija S. 9 5 2 2 17
4 Slavonac G. 9 5 2 2 17
5 Budućnost Š. 9 4 4 1 16
6 Croatia B. 9 4 3 2 15
7 Borac D. 9 4 3 2 15
8 Sinđelić T. 9 4 2 3 13
9 Nosteria N. 9 4 1 4 13
10 Mladost C. 9 4 0 5 12
11 Bršadin B. 9 3 2 4 11
12 Jadran G. 9 3 2 4 11
13 Negoslavci N. 9 3 1 5 10
14 Mladost V. 9 2 2 5 8
15 Posavac P.P. 9 2 1 6 7
16 Vidor M.-S.L. 9 2 1 6 7
17 Fruškogorac I. 9 2 1 6 7
18 Sloga R. 9 2 1 6 7

Juniori - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 3 3 0 0 9
2 Borinci J. 3 3 0 0 9
3 Dilj V. 2 2 0 0 6
4 Slavonija S. 1 1 0 0 3
5 Radnički V. 2 1 0 1 3
6 Šokadija B.G. 2 1 0 1 3
7 Slavonac G. 2 1 0 1 3
8 HNK Vinkovci V. 2 1 0 1 3
9 Zrinski B. 2 0 0 2 0
10 HAŠK S.-S.J. 2 0 0 2 0
11 Radnički Ž. 2 0 0 2 0
12 Slavonac K. 3 0 0 3 0

Mlađi pioniri - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 3 2 1 0 7
2 Tomislav C. 3 2 1 0 7
3 Frankopan R.A. 2 2 0 0 6
4 Zrinski B. 2 1 0 1 3
5 Dilj V. 3 1 0 2 3
6 Otok O. 1 0 0 1 0
7 Jadran G. 2 0 0 2 0
8 Radnički Ž. 2 0 0 2 0

Limači - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 4 4 0 0 12
2 Borac D. 3 3 0 0 9
3 Slavonija S. 3 2 0 1 6
4 Tomislav C. 3 2 0 1 6
5 Slavonac G. 3 2 0 1 6
6 Zrinski B. 3 2 0 1 6
7 Graničar Ž. 2 1 0 1 3
8 Jadran G. 3 1 0 2 3
9 Šokadija B.G. 3 1 0 2 3
10 Vrbanja V. 3 0 0 3 0
11 Budućnost Š. 3 0 0 3 0
12 Posavac P.P. 3 0 0 3 0

Liga veterana - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 5 5 0 0 15
2 Dilj V. 5 4 0 1 12
3 Vukovarski veterani 5 3 1 1 10
4 HAŠK S.-S.J. 4 3 0 1 9
5 Frankopan R.A. 4 2 0 2 6
6 HNK Vinkovci 2 V. 5 2 0 3 6
7 HNK Vinkovci V. 4 1 1 2 4
8 Nosteria N. 5 1 1 3 4
9 Croatia N.J. 4 1 0 3 3
10 Lovor N. 5 1 0 4 3
11 Hrvatski S. M. 4 0 1 3 1
12 Slavonac K. 0 0 0 0 0