Match Schedule: Dilj V. | Mlađi Pioniri - 2017/18.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo 26.08.2017 15:30 h Dilj V. - Graničar Ž.4 - 1 Pobjeda
2 2. kolo 30.08.2017 15:30 h Cibalia V.-A - Dilj V.8 - 1 Poraz
4 4. kolo 06.09.2017 15:30 h Dilj V. - Fruškogorac I.2 - 0 Pobjeda
5 5. kolo 10.09.2017 15:30 h Vuteks-Sloga V. - Dilj V.1 - 6 Pobjeda
6 6. kolo 17.09.2017 15:30 h Dilj V. - Nosteria N.1 - 3 Poraz
7 7. kolo 24.09.2017 15:30 h Frankopan R.A. - Dilj V.1 - 6 Pobjeda
8 8. kolo 01.10.2017 15:30 h Dilj V. - Tomislav C.8 - 1 Pobjeda
9 9. kolo 08.10.2017 15:30 h Bedem I. - Dilj V.0 - 2 Pobjeda
10 10. kolo 15.10.2017 15:30 h Dilj V. - Slavonac G.5 - 2 Pobjeda
11 11. kolo 22.10.2017 15:30 h Vukovar 91 V. - Dilj V.0 - 5 Pobjeda
12 12. kolo 29.10.2017 15:30 h Dilj V. - Sladorana Ž.10 - 0 Pobjeda
13 13. kolo 05.11.2017 15:30 h Cibalia V. - Dilj V.1 - 2 Pobjeda
14 14 . kolo 12.11.2017 15:30 h Dilj V. - HNK Vinkovci 2 V.6 - 0 Pobjeda
15 15. kolo 19.11.2017 15:30 h Mladost V. - Dilj V.4 - 5 Pobjeda
16 16. kolo 11.03.2018 15:30 h Graničar Ž. - Dilj V.3 - 2 Poraz
17 17. kolo 18.03.2018 15:30 h Dilj V. - Bedem I.3 - 1 Pobjeda
18 18. kolo 25.03.2018 15:30 h Cibalia V.-A - Dilj V.5 - 2 Poraz
19 19. kolo 01.04.2018 15:30 h Dilj V. - Tomislav C.10 - 3 Pobjeda
20 20. kolo 07.04.2018 15:30 h HNK Vinkovci 2 V. - Dilj V.2 - 7 Pobjeda
21 21. kolo 14.04.2018 15:30 h Dilj V. - Frankopan R.A.4 - 2 Pobjeda
22 22. kolo 21.04.2018 15:30 h Cibalia V. - Dilj V.2 - 4 Pobjeda
23 23. kolo 28.04.2018 15:30 h Dilj V. - Nosteria N.5 - 1 Pobjeda
24 24. kolo 05.05.2018 15:30 h Sladorana Ž. - Dilj V.2 - 9 Pobjeda
25 25. kolo 12.05.2018 15:30 h Dilj V. - Vuteks-Sloga V.8 - 1 Pobjeda
26 26. kolo 19.05.2018 15:30 h Vukovar 91 V. - Dilj V.0 - 4 Pobjeda
27 27. kolo 26.05.2018 15:30 h Dilj V. - Fruškogorac I.4 - 2 Pobjeda
28 28. kolo 02.06.2018 15:30 h Slavonac G. - Dilj V.0 - 3 Pobjeda

Iduće utakmice:


Nema utakmica!

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 15 11 3 1 36
2 Slavonija S. 15 8 4 3 28
3 Frankopan R.A. 15 8 3 4 27
4 Budućnost Š. 15 8 1 6 25
5 Tomislav C. 15 8 1 6 25
6 Negoslavci N. 15 6 5 4 23
7 Vidor M.-S.L. 15 5 4 6 19
8 Slavonac G. 15 6 1 8 19
9 Croatia B. 15 5 3 7 18
10 Fruškogorac I. 15 6 0 9 18
11 Posavac P.P. 15 5 3 7 18
12 Mladost V. 15 5 3 7 18
13 Jadran G. 15 5 3 7 18
14 Borac D. 15 5 3 7 18
15 Vrbanja V. 15 4 5 6 17
16 Sinđelić T. 15 2 4 9 10

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 12 10 1 1 31
2 Graničar Ž. 11 9 1 1 28
3 HNK Vinkovci V. 9 8 0 1 24
4 Slavonac G. 12 6 1 5 19
5 Šokadija B.G. 11 5 0 6 15
6 Radnički Ž. 12 3 1 8 10
7 Otok O. 11 3 0 8 9
8 Slavonac K. 10 2 1 7 7
9 Zrinski B. 10 0 1 9 1

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 11 10 0 1 30
2 Cibalia V. 11 8 2 1 26
3 Vinkovci V. 11 8 1 2 25
4 Vuteks-Sloga V. 11 8 1 2 25
5 Dilj V. 11 8 0 3 24
6 Fruškogorac I. 11 7 0 4 21
7 Bedem I. 11 6 1 4 19
8 Slavonac G. 11 5 0 6 15
9 HAŠK S.-S.J. 11 3 2 6 11
10 Otok O. 11 3 0 8 9
11 Tomislav C. 11 3 0 8 9
12 Radnički Ž. 11 2 1 8 7
13 Slavonac K. 11 2 0 9 6
14 Hrvatski S. M. 11 0 0 11 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 11 0 0 33
2 Tomislav C. 11 9 0 2 27
3 Vrbanja V. 11 8 1 2 25
4 Slavonac G. 11 6 2 3 20
5 Zrinski B. 11 6 1 4 19
6 Graničar Ž. 11 6 1 4 19
7 Jadran G. 11 6 0 5 18
8 Borac D. 11 4 1 6 13
9 Sloga Š. 11 3 0 8 9
10 Slavonija S. 11 2 1 8 7
11 Posavac P.P. 11 1 0 10 3
12 Budućnost Š. 11 0 1 10 1

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 10 9 0 1 27
2 Slavonac G. 10 8 0 2 24
3 Frankopan R.A. 10 5 3 2 18
4 HAŠK S.-S.J. 10 5 2 3 17
5 Croatia N.J. 10 5 1 4 16
6 HNK Vinkovci V. 10 4 3 3 15
7 Vukovarski veterani 11 3 2 6 11
8 Hrvatski S. M. 9 3 1 5 10
9 Nosteria N. 10 3 1 6 10
10 Slavonac K. 10 3 1 6 10
11 HNK Vinkovci 2 V. 9 2 1 6 7
12 Mladost C. 11 2 1 8 7
13 Lovor N. 0 0 0 0 0
13 Otok O. 0 0 0 0 0