Skupo osvojeni bod

12.05.2019. Slavonac je igrao u S. Jankovcima. U 36. minuti nakon penala na Đipi, Šitum zabija za 1:0. U 40. minuti penal za zatvor za Slavonac, ali ne i za suca, iako su Đipu 2 puta rušili za kazneni udarac. Zbog prigovora Gale dobiva žuti karton te neće igrati slijedeće kolo. U 59. min. zbog ozljede izlazi Tadej, a u 64. iz istog razloga i Puškarić. U igru ulaze Janković i Ilić. Domaćin zabija u 65. za 1:1. U 75. izlazi i Šitum, a ulazi Spajić. U 75. minuti Blažević dobija 2. žuti, odnosno crveni karton, a zbog prigovora na tu odluku isključen je i trener Slavonca Bili, jer prije prekršaja Blaževića bio je prekršaj na Marcu kojeg sudac nije dosudio. U 87. minuti dobivamo još jedan crveni karton. Rezultat je ostao 1:1. Skupo plaćen bod jer slijedeće kolo koje igramo protiv Cerne neće biti Blaževića, Đipe i Galeta, a tek je za vidjeti što će biti sa ozljeđenim igračima.