U nedjelju, 22.03.10. Slavonac je pobjedom protiv slabašne ekipe “Zrinski” iz Bošnjaka ubilježio treću proljetnu pobjedu u nizu. Utakmica je bila izuzetno dramatična i uzbudljiva čak cijelih 6 minuta, na kraju utakmice. Igrači su bili pod laganim “proljetnim šokom” tako da je izostala poznata agresivnost i fanatičnost naših igrača, izuzev Ćare na tribinama, na kojeg proljeće ne djeluje.

Sredinom prvog poluvremena dolazimo do zasluženog zgoditka, Godanj centrira a Joša para mrežu. U drugom poluvremenu igramo sa 10 igrača. Gosti ljubomorno čuvaju svoj gol, jer su bili zadovoljni sa minimalnim porazom. Pred kraj utakmice Bijela i Poje su skuhali gol i uslijedilo je izjednačenje. Nakon toga počinje drama i lov na rezultat, Slavonac uključuje turboengine i neiskusni mladići iz Bošnjaka su podlegli pritisku. U zadnjim minutama iznudili smo prekršaj sa 20-ak metara, gledateljima se krv ledila u žilama, tražio se izvođač slobodnog udarca. Svi su bježali od lopte, a onda Godanj kao pravi kapetan prilazi lopti, uključuje preciznu optiku, podešava kontra-vjetar, kao i ostale parametre, cilja i lopta je u mreži, 2:1 za Slavonac. Sve u svemu zaslužena pobjeda Slavonca, na kraju svi zadovoljni, Slavonac sa tri osvojena boda, gosti što nisu dobili petardu, a bogme i publika je došla na svoje. Iduću nedjelju Slavonac gostuje u Starim Mikanovcima, početak utakmice u 16,30 sati.