5.9.2019. juniori – Gradište – Komletinci 6:3

5.9.2019. ml. pioniri pod glasnim vodstvom trenera Čare su pobijedili u Gradištu vršnjake iz Komletinaca sa 6:0. Prednost naših pionira je bilo u tome da bez obzira u kojem se dijelu igrališta nalazili Čarine glasne upute su sa lakoćom dopirale do njih, a gostujući trener koliko god glasno vikao svojim igračima zbog Čarinog glasa, te upute nisu dolazile do njegovih igrača. Ifa je ostvario prvu ovosezonsku trenersku pobjedu za juniore. Igrali su u Gradištu također protiv Komletinaca. Kao što smo već pisali imamo svega 7 juniora, a preostala 4 mjesta popunjavaju 2 golmana koji igraju i 2 pionira. Da stvar bude još zanimljivija golman Dodo je zabio 2 gola i izborio kazneni udarac kojeg je Šitum realizirao. Inače nije dobro krenulo jer su gosti već u 10 minuti vodili sa 2:0. Ipak do kraja poluvremena Đipa sa 2 gola poravnava rezultat. U 2. poluvremenu Dodo zabija za 3:2, pa ponovno Đipa za 4:2, pa opet Dodo za 5:2. Gosti smanjuju na 5:3, da bi iz gore navedenog penala, Šitum zabio za konačnih 6:3.