Slavonac je gostovao 20.10.2013. kod lidera lige Mladosti iz Vođinaca. Bez Ace i Gipe koji su odrađivali kartone, te Čare i Tomića, priliku je dobio da debitira za seniore Ljubić Josip. Domaćin kreće veoma grubo, ali sudac dopušta takvu igru i ne kažnjava ih kartonima. Domaćin u 19. min. iz kornera zabija za 1:0.

Slavonac je gostovao 20.10.2013. kod lidera lige Mladosti iz Vođinaca. Bez Ace i Gipe koji su odrađivali kartone, te Čare i Tomića, priliku je dobio da debitira za seniore Ljubić Josip. Domaćin kreće veoma grubo, ali sudac dopušta takvu igru i ne kažnjava ih kartonima. Domaćin u 19. min. iz kornera zabija za 1:0. Lopta je nabačena na drugu stativu gdje domaći igrač neometano glavom zabija za 1:0. Preslika mnogobrojnih golova koje smo na isti način u više navrata primili. Već u 22. min. Piter zbog ozljede izlazi iz igre i u igru ulazi Lazo, što se pokazalo kao ključni trenutak utakmice (izlazak Pitera).  U 32. min. prekid za nas, kojeg Godanj brzo izvodi na način da odigrava Braovcu kratku loptu, koju ovaj sa 30-ak metara šalje neobranjivo u 90 za 1:1 što je i rezultat prvog poluvremena. Na otvaranju drugom dijela domaćini nastavljaju sa grubim startovima, gdje takav jedan start završava na Lazinim grudima, za direktni crveni karton, te domaćin ostaje sa igračem manje. Nekoliko minuta kasnije, Lazo odličnim volejem nakon neuspjele offside zamke zabija za 1:2. Igrala se 58. minuta.  Tada pokazujemo svu raskoš nogometa. Mudro držimo loptu i stvaramo još nekoliko odličnih prigoda da bi u 68. minuti nakon odličnog prodora i driblinga Laze koji je na kraju loptu odložio Velimiru koji od vratnice zabija za 1:3. Pravo je čudo da nismo zabili niti jednu od stvorenih prigoda, te je rezultat ostao 1:3 za Slanovac. U 60.min. iz igre izlazi Pero Čolakovac, koji je dobio karton zbog prigovora, a u igru je ušao Švabo, u 83.min. u igru ulazi Dejan Božić umjesto Velimira, te u 89. u igru ulazi Željko Živković umjesto Ljubića. Ovom pobjedom smo skočili na 6. mjesto.

Lazo je zaslužio epitet najboljeg igrača utakmice jer je zaradio isključenje gostujućeg igrača, zabio gol za vodstvo, te asistirao za 3. gol. Također, za svaku je pohvalu prvi nastup za seniore Ljubić Josipa.

Brutalan start kopačkom na igrača utakmice Lazu

JUNIORI

Juniori su u subotu u Gradištu igrali protiv Slavonije iz Soljana i izgubili sa 4:2. Oba gola za Slavonac je postigao Josip Ljubić, a tragičar utakmice je bio Tomić koji je promašio 3 zicera.

PIONIRI

Pioniri su pobijedili Soljane u Gradištu sa 3:0. Golove su postigli Josipović i Blažević, a treći gol je bio autogol.

LIMAČI

Limači su kao i seniori gostovali u Vođincima i pobijedili sa 2:0. Golove su postigli Leo i Dodo.

VETERANI

Veterani su u četvrtak igrali u Nijemcima i izgubili sa 2:0. Oba gola je zabio Bijela 🙂

U ponedjeljak 21.10.2013. u Gradištu od 18,00 sati igramo protiv Rokovaca.