Dijagram rezultata: Graničar Ž. - Budućnost Š. | Limači - 2019/20.


Timovi
  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 


Iduće utakmice:

Datum Sun, 18. Apr. 2021 Beginn 17:00
Nosteria N. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 18. Apr. 2021 Beginn 17:00
Graničar Ž. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 18. Apr. 2021 Beginn 15:30
Tomislav C. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 17. Apr. 2021 Beginn 10:00
Slavonac G. Jadran G. -:-
Datum Mon, 12. Apr. 2021 Beginn 17:30
Dilj V. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 21 16 3 2 51
2 Vrbanja V. 22 13 6 3 45
3 Slavonija S. 22 12 6 4 42
4 Mladost V. 22 11 2 9 35
5 Budućnost Š. 22 10 5 7 35
6 Borac D. 22 9 8 5 35
7 Mladost C. 22 11 2 9 35
8 Sinđelić T. 22 10 4 8 33
9 Slavonac G. 22 9 6 7 33
10 Nosteria N. 22 10 3 9 33
11 Jadran G. 22 9 5 8 32
12 Croatia B. 22 8 6 8 30
13 Fruškogorac I. 22 8 2 12 26
14 Negoslavci N. 22 7 2 13 23
15 Bršadin B. 22 6 3 13 21
16 Vidor M.-S.L. 22 5 3 14 18
17 Posavac P.P. 22 4 3 15 15
18 Sloga R. 21 3 3 15 12

Juniori - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Graničar Ž. 10 9 1 0 28
2 Dilj V. 10 9 0 1 27
3 Borinci J. 8 7 0 1 21
4 HNK Vinkovci V. 9 6 1 2 19
5 Slavonac G. 11 6 1 4 19
6 Radnički Ž. 10 4 2 4 14
7 Šokadija B.G. 10 3 1 6 10
8 Slavonija S. 9 2 1 6 7
9 Zrinski B. 10 1 4 5 7
10 HAŠK S.-S.J. 11 2 1 8 7
11 Radnički V. 8 1 1 6 4
12 Slavonac K. 8 0 1 7 1

Mlađi pioniri - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 11 9 1 1 28
2 Otok O. 11 9 1 1 28
3 Slavonac G. 11 8 1 2 25
4 Tomislav C. 11 5 2 4 17
5 Dilj V. 10 4 1 5 13
6 Radnički Ž. 11 2 2 7 8
7 Jadran G. 10 1 0 9 3
8 Zrinski B. 11 1 0 10 3

Limači - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 11 0 0 33
2 Borac D. 11 8 0 3 24
3 Tomislav C. 11 7 1 3 22
4 Vrbanja V. 11 6 1 4 19
5 Jadran G. 11 6 0 5 18
6 Zrinski B. 11 6 0 5 18
7 Graničar Ž. 11 6 0 5 18
8 Slavonija S. 11 5 0 6 15
9 Slavonac G. 11 5 0 6 15
10 Šokadija B.G. 11 4 0 7 12
11 Budućnost Š. 11 1 0 10 3
12 Posavac P.P. 11 0 0 11 0

Liga veterana - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 12 11 0 1 33
2 HAŠK S.-S.J. 11 8 2 1 26
3 Dilj V. 11 8 1 2 25
4 Frankopan R.A. 11 7 1 3 22
5 Vukovarski veterani 11 5 2 4 17
6 HNK Vinkovci V. 12 5 2 5 17
7 Croatia N.J. 10 3 1 6 10
8 HNK Vinkovci 2 V. 11 2 3 6 9
9 Nosteria N. 11 2 2 7 8
10 Hrvatski S. M. 12 1 2 9 5
11 Lovor N. 10 1 0 9 3