Plasman/i: 1. ŽNL - 2014/15.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 gore (2) Šokadija B.G. 26 17 5 4 56 66 25 41
2 gore (3) HAŠK S.-S.J. 26 17 4 5 55 68 29 39
3 dolje (1) Tomislav C. 26 17 2 7 53 84 35 49
4 isto (4) Vidor M.-S.L. 26 16 3 7 51 59 28 31
5 gore (6) Slavonac G. 26 16 2 8 50 47 31 16
6 dolje (5) Dilj V. 26 15 3 8 48 53 31 22
7 isto (7) Radnički V. 26 14 3 9 45 62 41 21
8 isto (8) Sloga N.M. 26 11 7 8 40 48 43 5
9 isto (9) Frankopan R.A. 26 11 6 9 39 50 33 17
10 isto (10) Mladost P. 26 7 4 15 25 40 57 -17
11 isto (11) Budućnost Š. 26 7 4 15 25 36 58 -22
12 isto (12) Sladorana Ž. 26 4 5 17 17 44 59 -15
13 isto (13) Hrvatski S. M. 26 2 2 22 8 19 109 -90
14 isto (14) RAŠK Rajevo Selo 26 2 2 22 8 27 124 -97


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sun, 19. Sep. 2021 Beginn 16:00
Slavonac G. Vrbanja V. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 17:00
Petrovci P. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 15:00
Budućnost Š. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 19. Sep. 2021 Beginn 10:00
Slavonija S. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 20. Sep. 2021 Beginn 17:00
HAŠK S.-S.J. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Mladost C. 5 4 0 1 12
2 Sinđelić T. 5 4 0 1 12
3 Frankopan R.A. 5 4 0 1 12
4 Slavonija S. 5 3 1 1 10
5 Bogdanovci B. 5 3 1 1 10
6 Fruškogorac I. 5 3 0 2 9
7 Nosteria N. 5 3 0 2 9
8 Jadran G. 5 2 1 2 7
9 Mitnica V. 5 2 1 2 7
10 Slavonac G. 5 2 0 3 6
11 Budućnost Š. 5 1 2 2 5
12 Vrbanja V. 5 2 0 3 5
13 Borac D. 5 1 0 4 3
14 Šokadija S.M. 5 1 0 4 3
15 Mladost V. 5 1 0 4 3
16 Sloga Š. 5 1 0 4 2

Juniori - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 2 1 1 0 4
2 Slavonac K. 2 1 1 0 4
3 Zrinski B. 2 1 1 0 4
4 Šokadija B.G. 2 1 1 0 4
5 Slavonija S. 1 1 0 0 3
6 Radnički Ž. 2 1 0 1 3
7 Mladost C. 2 1 0 1 3
8 Radnički V. 1 0 0 1 0
9 Borinci J. 2 0 0 2 0
10 Petrovci P. 2 0 0 2 0

Pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 2 2 0 0 6
2 Šokadija B.G. 2 2 0 0 6
3 Sloga Š. 2 1 0 1 3
4 Jadran G. 2 1 0 1 3
4 Radnički Ž. 2 1 0 1 3
6 Vrbanja V. 2 1 0 1 3
7 Borac D. 1 0 0 1 0
8 Budućnost Š. 1 0 0 1 0
9 Posavac P.P. 2 0 0 2 0

Mlađi pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj - B V. 3 3 0 0 9
2 Radnički Ž. 3 3 0 0 9
3 Tomislav C. 2 2 0 0 6
4 Frankopan R.A. 3 1 1 1 4
5 Slavonac G. 2 1 0 1 3
6 Zrinski B. 3 1 0 2 3
7 Jadran G. 1 0 1 0 1
8 Dilj - djevojke V. 2 0 1 1 1
9 Borac D. 3 0 1 2 1
10 Otok O. 1 0 0 1 0
11 Slavonija S. 3 0 0 3 0

Limači - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 21 21 0 0 63
2 Borac D. 19 14 1 4 43
3 Tomislav C. 21 13 3 5 42
4 Jadran G. 21 12 0 9 36
5 Slavonac G. 21 11 3 7 36
6 Zrinski B. 20 11 0 9 33
7 Graničar Ž. 20 10 1 9 31
8 Slavonija S. 19 8 0 11 24
9 Vrbanja V. 20 7 2 11 23
10 Šokadija B.G. 21 6 2 13 20
11 Budućnost Š. 20 2 0 18 6
12 Posavac P.P. 21 1 0 20 3

Liga veterana - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 3 3 0 0 9
2 Slavonac G. 3 3 0 0 9
3 Croatia N.J. 3 2 1 0 7
4 Frankopan R.A. 3 2 0 1 6
5 Vukovarski veterani 3 1 2 0 5
6 Hrvatski S. M. 3 1 1 1 4
7 Dilj V. 3 1 0 2 3
8 Šokadija B.G. 3 1 0 2 3
9 HNK Vinkovci V. 3 0 2 1 2
10 Nosteria N. 3 0 1 2 1
11 Bogdanovci B. 3 0 1 2 1
12 Lovor N. 3 0 0 3 0