Plasman/i: 1. ŽNL - 2013/14.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 isto (1) Mladost V. 30 17 7 6 58 55 37 18
2 isto (2) Bogdanovci B. 30 16 8 6 56 66 43 23
3 isto (3) Slavonija S. 30 15 6 9 51 83 39 44
4 gore (5) Slavonac G. 30 15 5 10 50 57 32 25
5 dolje (4) Dilj V. 30 13 9 8 48 50 28 22
6 isto (6) Sladorana Ž. 30 13 7 10 46 54 46 8
7 isto (7) HAŠK S.-S.J. 30 13 7 10 46 44 40 4
8 isto (8) Mladost P. 30 12 10 8 46 47 56 -9
9 isto (9) Hrvatski S. M. 30 12 5 13 41 41 55 -14
10 isto (10) Vidor M.-S.L. 30 10 9 11 39 39 40 -1
11 gore (12) Tomislav C. 30 10 7 13 37 35 51 -16
12 gore (13) Frankopan R.A. 30 11 4 15 37 29 49 -20
13 dolje (11) Radnički V. 30 9 7 14 34 32 37 -5
14 isto (14) Budućnost Š. 30 9 5 16 32 49 62 -13
15 isto (15) Šokadija B.G. 30 6 5 19 23 32 57 -25
16 isto (16) Zrinski B. 30 6 5 19 23 25 66 -41


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sun, 19. Sep. 2021 Beginn 16:00
Slavonac G. Vrbanja V. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 17:00
Petrovci P. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 26. Sep. 2021 Beginn 15:00
Budućnost Š. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 19. Sep. 2021 Beginn 10:00
Slavonija S. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 20. Sep. 2021 Beginn 17:00
HAŠK S.-S.J. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Mladost C. 5 4 0 1 12
2 Sinđelić T. 5 4 0 1 12
3 Frankopan R.A. 5 4 0 1 12
4 Slavonija S. 5 3 1 1 10
5 Bogdanovci B. 5 3 1 1 10
6 Fruškogorac I. 5 3 0 2 9
7 Nosteria N. 5 3 0 2 9
8 Jadran G. 5 2 1 2 7
9 Mitnica V. 5 2 1 2 7
10 Slavonac G. 5 2 0 3 6
11 Budućnost Š. 5 1 2 2 5
12 Vrbanja V. 5 2 0 3 5
13 Borac D. 5 1 0 4 3
14 Šokadija S.M. 5 1 0 4 3
15 Mladost V. 5 1 0 4 3
16 Sloga Š. 5 1 0 4 2

Juniori - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 2 1 1 0 4
2 Slavonac K. 2 1 1 0 4
3 Zrinski B. 2 1 1 0 4
4 Šokadija B.G. 2 1 1 0 4
5 Slavonija S. 1 1 0 0 3
6 Radnički Ž. 2 1 0 1 3
7 Mladost C. 2 1 0 1 3
8 Radnički V. 1 0 0 1 0
9 Borinci J. 2 0 0 2 0
10 Petrovci P. 2 0 0 2 0

Pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 2 2 0 0 6
2 Šokadija B.G. 2 2 0 0 6
3 Sloga Š. 2 1 0 1 3
4 Jadran G. 2 1 0 1 3
4 Radnički Ž. 2 1 0 1 3
6 Vrbanja V. 2 1 0 1 3
7 Borac D. 1 0 0 1 0
8 Budućnost Š. 1 0 0 1 0
9 Posavac P.P. 2 0 0 2 0

Mlađi pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj - B V. 3 3 0 0 9
2 Radnički Ž. 3 3 0 0 9
3 Tomislav C. 2 2 0 0 6
4 Frankopan R.A. 3 1 1 1 4
5 Slavonac G. 2 1 0 1 3
6 Zrinski B. 3 1 0 2 3
7 Jadran G. 1 0 1 0 1
8 Dilj - djevojke V. 2 0 1 1 1
9 Borac D. 3 0 1 2 1
10 Otok O. 1 0 0 1 0
11 Slavonija S. 3 0 0 3 0

Limači - 2020/21.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 21 21 0 0 63
2 Borac D. 19 14 1 4 43
3 Tomislav C. 21 13 3 5 42
4 Jadran G. 21 12 0 9 36
5 Slavonac G. 21 11 3 7 36
6 Zrinski B. 20 11 0 9 33
7 Graničar Ž. 20 10 1 9 31
8 Slavonija S. 19 8 0 11 24
9 Vrbanja V. 20 7 2 11 23
10 Šokadija B.G. 21 6 2 13 20
11 Budućnost Š. 20 2 0 18 6
12 Posavac P.P. 21 1 0 20 3

Liga veterana - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 3 3 0 0 9
2 Slavonac G. 3 3 0 0 9
3 Croatia N.J. 3 2 1 0 7
4 Frankopan R.A. 3 2 0 1 6
5 Vukovarski veterani 3 1 2 0 5
6 Hrvatski S. M. 3 1 1 1 4
7 Dilj V. 3 1 0 2 3
8 Šokadija B.G. 3 1 0 2 3
9 HNK Vinkovci V. 3 0 2 1 2
10 Nosteria N. 3 0 1 2 1
11 Bogdanovci B. 3 0 1 2 1
12 Lovor N. 3 0 0 3 0