8.5.2022. Gostovanje u Rokovcima. Već u 8. minuti Puška zabija za 0:1. David ubacuje sa lijeve strane i lopta dolazi do Puškarića koji zabija. U 15. minuti još bolja prigoda za Puškarića. Lopta mu dolazi na peterac, on sam, ali umjesto pokraj, puca ravno u golmana. U 25. minuti kazneni udarac je skrivio Marca. Jančić puca, Jole zatvara kut i lopta pogađa u stativu. Ostaje 0:1. U 34. minuti gol za domaćina. Jole odbije loptu nakon slobodnog udarca i Jančić zabija odbijenu loptu za 1:1. U 2. poluvremenu prvo Jančić odlično puca, a Jole odlično brani. U 75. umjesto Šera ulazi Sebo. U 80. minuti Puška odigrava povratnu loptu na Sebinu lijevu nogu u peterac po sredini gola. Svi već vidimo loptu u golu, ali Sebo je uspio i to promašiti. Samo minutu kasnije Sebo pogađa prečku, ali lopta neće u gol. U 85. indirekt na 10. metara, ali Gale puca pokraj gola. U 90. Miro ima zicer, ali lopta prolazi nekoliko centimetara od stative. I to je to. Vrlo zanimljiva utakmica koja je rezultatski mogla otići na bilo čiju stranu. Mi više žalimo jer su naše prigode bile na samom kraju utakmice.

Sutra (ponedjeljak) veterani u Gradištu u 18,30 sati igraju protiv Vukovara.