23.10.2022. Sastav kao i protiv Mitnice osim promjene vratara, ali igra ni sjena od one od prije 7 dana. Gosti u 7. minuti imaju zicer, ali Jole čudesno brani. U 12. minuti još jedan zicer za goste, ali pucaju pokraj gola. Nas nigdje. I tako cijelo 1. poluvrijeme na terenu su bili samo gosti, ali na našu sreću nisu imali igrača za završnicu. U poluvremenu trener iz igre vadi Buleta i Čokija, a ulaze Dela i Luka Blaževac. Tada je nastala obratna situacija od 1. poluvremena. Gosti nestali, mi došli. U 65. minuti Gale nabacuje, a Puška glavom puca pod prečku, ali vratar brani. U 70. Stipe izvodi slobodni udarac i pogađa prečku. U 72. Dela sa 12 metara puca na prazan gol, ali pokraj gola. U 81. gosti pogađaju prečku, a iz nastavka te akcije Stipe odličnom minijaturom se rješava svojih čuvara i zabija za 1:0. U 86. je 2:0. Gale nabacuje, a Stipe koji je bio “najviši” u 16-ercu glavom zabija za konačnih 2:0. U 86. izlazi iz igre Gale, a ulazi povratnik Sebo koji je u 10-ak dobivenih minuta iskazao zavidnu borbenost. Ovom pobjedom, Slavonac je skočio na 4. mjesto. Slijedeće kolo smo u Trpinji, a nakon toga još jedno gostovanje u Drenovcima.

Veterani u ponedjeljak u 18,00 igraju u Gradištu protiv Frankopana.