29.9.2019. Slavonac je u Gradištu ugostio Fruškogorac iz Iloka. Već u 2. minuti Velimir ima dobru šansu, ali puca preko gola. U 10. minuti probijamo po desnoj strani, ali bez uspješne završnice. U 28. minuti Gale pogađa Velimira u trepavicu na drugoj vratnici i ovaj zabija glavom za 1:0. Gosti bez prave prigode. U 2. poluvremenu umjesto Štrumpfa ulazi Đipa. U 55. minuti gosti ostaju sa igračem manje nakon drugog žutog kartona. Prvo Đipa u dva navrata ne uspijeva ugurati loptu u gol. Goran Šitum puca odlično, ali golman brani. Ni Puškarić iz nekoliko poluprilika ne zabija gol. Đipa ponovno u nekoliko šansi, ali ništa. Trener ga vadi iz igre i uvodi Jankovića. Tada gosti imaju zicer, ali Jole brani. Do kraja utakmice još nekoliko prigoda miriše na gol, ali ostalo je samo na mirisu. U jednoj takvoj prigodi Velimir se ozlijedio. Slijedeće dvije utakmice igramo u gostima. Prvo idemo u P. Podgajce, a nakon toga u Cernu.