Slavonac je ovaj vikend osvojio sve što se osvojiti može, te će zlatnim slovima ostati zapisan u klupskoj kronici. Počevši od limača, pionira, juniora, seniora i veterana svi su pobijedili u okršajima, bilo kod kuće ili u gostima, te osvojili maksimalnih 15 bodova. Seniori su već u 18 minuti sa 2 gola Bijeljića došli do zasluženog vodstva. Gledatelji su već počeli zijevati, jer to se već učestalo dešava,

ako zakasneš 5 minuta na utakmicu Slavonac već vodi sa 1 ili 2:0, tako da smo predsjedniku Jazzu uputili kritike što je on i prihvatio. Nakon pogotka Prkića i vodstva od 3:0, Slavonac pokušava namjestiti koji zicer Retkovcima što im je i uspjelo. Tako da je ubrzo rezultat bio 3:2, živost se vratila na tribine, prestalo je zijevanje i prepričavanje utakmica od prije 30 i više godina. Gledatelji su sa zanimanjem pratili utakmicu i vidjeli jednu odličnu predstavu Slavonca. U nedjelju nas čeka teško gostovanje u Ivankovu, utakmica počinje u 16:30 sati.

Slavonac – Retkovci 3:2

Bijela 1:0, 2:0                                                   Prkić 3:0