13.10.2013.  Ponovno ista priča kao u prethodnim utakmicama. Stvaramo prilike, ali ih ne realiziramo. Mioč sa svega nekoliko metara puca ravno u gostujućeg vratara, Gipa također ne zabija … Ipak sreća u nesreći je što gosti nisu pretjerano opasni. Ključni trenutak utakmice je drugi žuti odnosno crveni karton za gostujućeg igrača u 54. minuti. Sa igračem više vršimo dodatni pritisak,

da bi konačno u 65. minuti Mioč zabio za 1:0. Do kraja utakmice stvaramo još nekoliko prilika, ali najbolja je bila ona Laze kada podvaljenu loptu Godanja ne uspjeva pretvoriti u gol. Ipak, naravno da smo zadovoljni i minimalnom pobjedom koja donosi privremni mir u ekipu. Slijedeće kolo gostujemo u Vođincima.

JUNIORI

Gostovali su u P. Podgacima. Domaćin dolazi u vodstvo u 24. minuti. Slavonac poravnava u 85. minuti iz kaznenog udarca golom Tomića, da bi već u 87. min. Božić zabio za 1:2 za Slavonac. Ipak domaćin u 89. min sa 40-ak metara iz slobodnog udarca zabijaju za 2:2.

PIONIRI

Igrali u P. Podgajcima i pobijedili sa visokih 6:0.

LIMAČI

U Gradištu su pobijedli Bedem iz Ivankova sa 4:1. Golove su postigli Anić – 2, te Marijan i Gabrijel po 1.