Slavonac je danas igrao KUP utakmicu protiv Soljana.  Gosti već u 14. minuti dolaze u vodstvo. Probijaju nas po desnoj strani i nakon centaršuta gosti glavom zabijaju za 1:0. Nakon toga nekoliko prilika s obje strane, ali bez golova. U drugom djelu Slavonac diže tempo i vrši pritisak na goste koji se povlače. Gosti se uspijevaju braniti sve do 84. minute kada Gale probija po lijevoj strani i pogađa loptom u glavu Gipu, koji rutinski zabija za 1:1. Do kraja utakmice dominiramo, ali nismo uspjeli postići gol. Za gledatelje vrlo zanimljiva i gledljiva utakmica. Pošto je rezultat bio 1:1 krenulo se sa izvođenjem kaznenih udaraca. Ifa prvi puca i zabija, ali i gosti uzvraćaju golom. Nakon toga Bres puca visoko iznad gola, dok gosti zabijaju. Nakon Bresa puca Brane kojem vratar brani, a gosti ponovno zabijaju gol koji ih vodi u slijedeće kolo KUP-a.

Ostali rezulati KUP-a: Sladorana – B. Greda 3:2, Tomislav Cerna – Graničar 0:5, Gunja je pobijedila P.Podgajce.