Vrijeme posta je završilo i krenula je golijada. Utakmicu 20. kola Slavonac je protiv Hajduka iz Tovarnika odigrao u velikom stilu i zasluženo pobijedio sa 5:1. Kamerman još nije uspio kvalitetno zumirati poprište borbe, a već je bilo 2:0 za Slavonac. Gosti smanjuju na 2:1 i prave još jednu živu šansu ali ne uspijevaju zabiti. Na poluvrijeme se otišlo sa 3:1 i u nastavku

utakmice Slavonac postiže još dva gola za konačan rezultat 5:1 i cijelo vrijeme suvereno vlada terenom. Ovo je najjača proljetna partija Slavonca, a nadamo se da će i u nastavku odigrati na tom nivou. Već u srijedu gostujemo u Retkovcima, utakmica počinje u 16.30. Na začelju tablice vodi se ogorčena borba za ostanak u ligi. Jezivo je i pogledati donji dio tablice, pogotovo navijačima iz Cerne, Rokovaca, Retkovaca i Bošnjaka kojima je podbacila jesenska žetva i nalaze se u “Very, very dangerous zone”. Slavonac je napunio ambare bodovima i zasluženo gricka slasne plodove bogate jeseni.