U Kup utakmici u srijedu 08.08.07. protiv ekipe NK “Zrinski” iz Bošnjaka Slavonac je nastavio sa uspješnim nizom pobijedivši sa uvjerljivih 4:1. Veliki broj gledatelja okupio se da vidi Slavonac u prvoj službenoj utakmici prije početaka nove sezone. Već u samom početku utakmice Slavonac ozbiljno prijeti i stvara dvije odlične šanse koje Frček nije uspio realizirati.

Pred kraj prvog poluvremena dobra igra Slavonca je nagrađena rijetko viđenim pogotkom Mladena Braovca u same rašlje sa kojih 20-ak metara. Drugo poluvrijeme Slavonac i dalje drži igru ali iz nepažnje primaju gol i rezultat je izjednačen. Potom Slavonac prelazi na turbo nogomet i u 20-ak minuta zabija još 3 gola (Braovac, Pavo, Ćaro). Zaslužena i sigurna pobjeda Slavonca iako nedostaje nekoliko igrča (Bijela, Piter, Križak, Srđo, Švabo…). Iduću kup utakmicu igramo u nedjelju, 12.08.07. u Vrbanji u 17,30 h.