Match Schedule: Slavonija S. | Pioniri - 2017/18.


Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. kolo 26.08.2017 15:30 h Budućnost Š. - Slavonija S.5 - 1 Poraz
2 2. kolo 02.09.2017 15:30 h Slavonija S. - Šokadija B.G.0 - 9 Poraz
3 3. kolo 09.09.2017 15:00 h Županja 77 Ž. - Slavonija S.2 - 4 Pobjeda
4 4. kolo 16.09.2017 15:00 h Slavonija S. - Sloga Š.4 - 1 Pobjeda
5 5. kolo 23.09.2017 14:30 h Vrbanja V. - Slavonija S.1 - 5 Pobjeda
6 6. kolo 30.09.2017 14:00 h Posavac P.P. - Slavonija S.0 - 13 Pobjeda
7 7. kolo 07.10.2017 13:00 h Sladorana Ž. - Slavonija S.0 - 1 Pobjeda
9 9. kolo 21.10.2017 13:00 h Slavonija S. - Slavonac G.1 - 2 Poraz
10 10. kolo 28.10.2017 12:00 h Tomislav C. - Slavonija S.5 - 0 Poraz
11 11. kolo 04.11.2017 12:00 h Slavonija S. - Zrinski B.2 - 1 Pobjeda
12 12. kolo 11.11.2017 12:00 h Borac D. - Slavonija S.3 - 7 Pobjeda
13 13. kolo 18.11.2017 12:00 h Slavonija S. - Jadran G.0 - 1 Poraz
14 14. kolo 17.03.2018 16:00 h Jadran G. - Slavonija S.5 - 2 Poraz
15 15. kolo 24.03.2018 16:00 h Slavonija S. - Posavac P.P.9 - 0 Pobjeda
16 16. kolo 31.03.2018 16:00 h Slavonija S. - Tomislav C.4 - 1 Pobjeda
17 17. kolo 07.04.2018 16:00 h Slavonac G. - Slavonija S.4 - 4 Neriješeno
18 18. kolo 14.04.2018 16:00 h Slavonija S. - Borac D.2 - 0 Pobjeda
19 19. kolo 21.04.2018 16:00 h Slavonija S. - Sladorana Ž.3 - 1 Pobjeda
20 20. kolo 28.04.2018 16:00 h Zrinski B. - Slavonija S.2 - 5 Pobjeda
21 21. kolo 05.05.2018 16:00 h Slavonija S. - Budućnost Š.1 - 2 Poraz
22 22. kolo 12.05.2018 16:00 h Šokadija B.G. - Slavonija S.3 - 0 Poraz
23 23. kolo 19.05.2018 16:00 h Sloga Š. - Slavonija S.2 - 3 Pobjeda
24 24. kolo 26.05.2018 16:00 h Slavonija S. - Vrbanja V.18 - 2 Pobjeda

Iduće utakmice:

Datum Sun, 31. May. 2020 Beginn 18:00
Slavonac G. Vrbanja V. -:-
Datum Sat, 30. May. 2020 Beginn 15:30
HAŠK S.-S.J. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 30. May. 2020 Beginn 17:00
Slavonac G. Zrinski B. -:-
Datum Mon, 01. Jun. 2020 Beginn 18:30
Slavonac K. Slavonac G. -:-

1. ŽNL - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 16 13 3 0 42
2 Frankopan R.A. 16 8 4 4 28
3 Slavonija S. 16 7 5 4 26
4 Tomislav C. 16 8 2 6 26
5 Budućnost Š. 16 8 1 7 25
6 Negoslavci N. 16 6 5 5 23
7 Vidor M.-S.L. 16 6 4 6 22
8 Slavonac G. 16 7 1 8 22
9 Borac D. 16 6 3 7 21
10 Jadran G. 16 6 3 7 21
11 Croatia B. 16 5 4 7 19
12 Fruškogorac I. 16 6 0 10 18
13 Posavac P.P. 16 5 3 8 18
14 Mladost V. 16 5 3 8 18
15 Vrbanja V. 16 4 5 7 17
16 Sinđelić T. 16 3 4 9 13

Juniori - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Tomislav C. 14 11 1 2 34
2 Graničar Ž. 12 10 1 1 31
3 HNK Vinkovci V. 11 10 0 1 30
4 Slavonac G. 14 7 1 6 22
5 Šokadija B.G. 13 6 0 7 18
6 Otok O. 12 3 1 8 10
7 Radnički Ž. 13 3 1 9 10
8 Slavonac K. 11 2 2 7 8
9 Zrinski B. 12 0 1 11 1

Mlađi Pioniri - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Frankopan R.A. 13 11 0 2 33
2 Dilj V. 13 10 0 3 30
3 Vinkovci V. 13 9 2 2 29
4 Cibalia V. 13 9 2 2 29
5 Vuteks-Sloga V. 13 9 1 3 28
6 Fruškogorac I. 13 8 1 4 25
7 Bedem I. 13 7 1 5 22
8 Slavonac G. 13 6 0 7 18
9 Otok O. 13 5 0 8 15
10 HAŠK S.-S.J. 13 4 2 7 14
11 Tomislav C. 13 4 0 9 12
12 Radnički Ž. 13 2 1 10 7
13 Slavonac K. 13 2 0 11 6
14 Hrvatski S. M. 13 0 0 13 0

Limači - 2019/20.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 11 0 0 33
2 Tomislav C. 11 9 0 2 27
3 Vrbanja V. 11 8 1 2 25
4 Slavonac G. 11 6 2 3 20
5 Zrinski B. 11 6 1 4 19
6 Graničar Ž. 11 6 1 4 19
7 Jadran G. 11 6 0 5 18
8 Borac D. 11 4 1 6 13
9 Sloga Š. 11 3 0 8 9
10 Slavonija S. 11 2 1 8 7
11 Posavac P.P. 11 1 0 10 3
12 Budućnost Š. 11 0 1 10 1

Liga veterana - 2019//20.

# Momčad U + = - bod
1 Dilj V. 10 9 0 1 27
2 Slavonac G. 10 8 0 2 24
3 Frankopan R.A. 11 6 3 2 21
4 HAŠK S.-S.J. 11 5 2 4 17
5 Croatia N.J. 11 5 1 5 16
6 HNK Vinkovci V. 10 4 3 3 15
7 Hrvatski S. M. 11 4 1 6 13
8 Nosteria N. 11 4 1 6 13
9 Vukovarski veterani 11 3 2 6 11
10 Slavonac K. 10 3 1 6 10
11 HNK Vinkovci 2 V. 11 3 1 7 10
12 Mladost C. 11 2 1 8 7