Plasman/i: 4. HNL - Istok - 2012/13.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 isto (1) Bobota B. 32 21 5 6 68 57 22 35
2 isto (2) Vukovar 91 V. 32 21 2 9 65 68 42 26
3 isto (3) ZRINSKI Jurjevac 32 20 3 9 63 65 37 28
4 gore (5) TORPEDO Kuševac 32 18 5 9 59 55 38 17
5 dolje (4) Jadran G. 32 18 3 11 57 59 44 15
6 isto (6) Nosteria N. 32 16 4 12 52 65 51 14
7 isto (7) METALAC Osijek 32 15 6 11 51 54 44 10
8 isto (8) Vuteks-Sloga V. 32 13 7 12 46 49 38 11
9 gore (11) VALPOVKA Valpovo 32 13 5 14 44 45 51 -6
10 dolje (9) GRAFIČAR-VODOVOD Osijek 32 13 3 16 42 61 49 12
11 dolje (10) ČEPIN Čepin 32 12 5 15 41 53 62 -9
12 isto (12) Fruškogorac I. 32 10 5 17 35 46 49 -3
13 gore (14) FEŠK Feričanci 32 8 9 15 33 38 61 -23
14 dolje (13) ZRINSKI Tordinci 32 8 8 16 32 31 50 -19
15 isto (15) Slavonac G. 32 7 10 15 31 31 56 -25
16 isto (16) Sladorana Ž. 32 7 7 18 28 31 69 -38
17 isto (17) ELEKTRA Osijek 32 7 3 22 24 41 86 -45


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sun, 31. Oct. 2021 Beginn 15:00
Borac D. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 31. Oct. 2022 Beginn 20:00
Slavonac G. Šokadija B.G. -:-
Datum Sat, 30. Oct. 2021 Beginn 14:00
Borac D. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 31. Oct. 2021 Beginn 10:00
Tomislav C. Slavonac G. -:-
Datum Sat, 06. Nov. 2021 Beginn 10:00
Posavac P.P. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 01. Nov. 2021 Beginn 16:00
Slavonac G. Croatia N.J. -:-

1. ŽNL - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Mladost C. 11 9 1 1 28
2 Frankopan R.A. 11 8 0 3 24
3 Nosteria N. 11 7 2 2 23
4 Sinđelić T. 11 7 2 2 23
5 Slavonija S. 10 6 2 2 20
6 Bogdanovci B. 10 5 4 1 19
7 Mitnica V. 11 5 1 5 16
8 Fruškogorac I. 11 5 0 6 15
9 Borac D. 11 4 2 5 14
10 Slavonac G. 11 4 1 6 13
11 Budućnost Š. 11 3 3 5 12
12 Jadran G. 10 3 1 6 10
13 Vrbanja V. 11 3 1 7 9
14 Šokadija S.M. 11 2 2 7 8
15 Sloga Š. 11 2 1 8 6
16 Mladost V. 10 1 1 8 4

Juniori - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 6 5 1 0 16
2 Slavonac K. 6 4 2 0 14
3 Zrinski B. 7 4 1 2 13
4 Slavonija S. 5 3 1 1 10
5 Šokadija B.G. 7 3 1 3 10
6 Radnički Ž. 6 3 0 3 9
7 Borinci J. 6 3 0 3 9
8 Mladost C. 4 1 0 3 3
9 Radnički V. 6 1 0 5 3
10 Petrovci P. 7 0 0 7 0

Pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 6 5 1 0 16
2 Šokadija B.G. 7 5 1 1 16
3 Sloga Š. 7 4 0 3 12
4 Vrbanja V. 7 3 2 2 11
5 Radnički Ž. 7 3 1 3 10
6 Jadran G. 7 3 1 3 10
7 Borac D. 6 2 1 3 7
8 Budućnost Š. 5 0 1 4 1
9 Posavac P.P. 6 0 0 6 0

Mlađi pioniri - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 7 7 0 0 21
2 Otok O. 7 6 0 1 18
3 Dilj - B V. 7 6 0 1 18
4 Tomislav C. 6 4 0 2 12
5 Slavonac G. 6 3 1 2 10
6 Zrinski B. 6 2 0 4 6
7 Frankopan R.A. 8 1 3 4 6
8 Dilj - djevojke V. 5 1 1 3 4
9 Borac D. 6 0 3 3 3
10 Jadran G. 6 0 2 4 2
11 Slavonija S. 6 0 0 6 0

Limači - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 7 7 0 0 21
2 Tomislav C. 9 7 0 2 21
3 Šokadija B.G. 7 6 0 1 18
4 Zrinski B. 7 6 0 1 18
5 Slavonac G. 9 3 2 4 11
6 Graničar Ž. 7 3 1 3 10
7 Vrbanja V. 7 2 1 4 7
8 Posavac P.P. 8 2 0 6 6
9 Županja 77 Ž. 7 1 1 5 4
10 Sloga Š. 8 1 1 6 4
11 Budućnost Š. 6 0 0 6 0

Liga veterana - 2021/22.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 9 7 0 2 21
2 HAŠK S.-S.J. 9 6 0 3 18
3 Vukovarski veterani 9 5 3 1 18
4 Croatia N.J. 8 5 1 2 16
5 Nosteria N. 8 4 2 2 14
6 Hrvatski S. M. 9 4 2 3 14
7 Šokadija B.G. 9 4 0 5 12
8 Dilj V. 7 3 2 2 11
9 HNK Vinkovci V. 9 2 4 3 10
10 Frankopan R.A. 9 3 1 5 10
11 Lovor N. 9 1 0 8 3
12 Bogdanovci B. 9 0 1 8 1