Plasman/i: 1. ŽNL - 2008/09.



Plasman   Momčad Pl W D L Pts SF SA +/-
1 isto (1) ZRINSKI Tordinci 30 19 6 5 63 89 39 50
2 isto (2) Mladost A. 30 16 8 6 56 58 33 25
3 gore (5) Slavonac G. 30 14 7 9 49 57 45 12
4 dolje (3) Nosteria N. 30 14 6 10 48 58 36 22
5 dolje (4) Mladost P. 30 14 4 12 46 59 40 19
6 isto (6) Jadran G. 30 14 3 13 45 61 51 10
7 isto (7) Vuteks-Sloga V. 30 13 5 12 44 62 50 12
8 isto (8) HAŠK S.-S.J. 30 13 5 12 44 59 54 5
9 gore (10) Hajduk T. 30 12 7 11 43 46 46 0
10 gore (11) BORAC Retkovci 29 14 0 15 42 59 54 5
11 gore (12) Borovo V. 30 12 6 12 42 56 78 -22
12 dolje (9) Bedem I. 31 12 5 14 41 52 64 -12
13 isto (13) Tomislav C. 30 12 4 14 40 48 59 -11
14 isto (14) Frankopan R.A. 30 9 6 15 33 40 66 -26
15 isto (15) Zrinski B. 30 9 4 17 31 44 65 -21
16 isto (16) Slavonac K. 30 4 2 24 14 29 97 -68


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Odigrano W = Pobjede D = Neriješeno L = Porazi Pts = Bodovi ili Reputacija SF = Postignuti SA = Primljeni +/- = Razlika


Iduće utakmice:

Datum Sat, 20. Apr. 2024 Beginn 17:00
Lovor N. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 21. Apr. 2024 Beginn 17:00
Slavonac G. Negoslavci N. -:-
Datum Sat, 20. Apr. 2024 Beginn 16:00
Borac D. Slavonac G. -:-
Datum Sun, 21. Apr. 2024 Beginn 10:00
Slavonac G. Šokadija B.G. -:-
Datum Sat, 20. Apr. 2024 Beginn 17:00
Zrinski B. Slavonac G. -:-
Datum Mon, 22. Apr. 2024 Beginn 18:00
Slavonac G. HAŠK S.-S.J. -:-

1. ŽNL - 2023/24.

# Momčad U + = - bod
1 Mladost V. 21 19 1 1 58
2 Mitnica V. 21 13 3 5 42
3 Slavonac G. 21 13 2 6 41
4 Sinđelić T. 21 13 2 6 41
5 Fruškogorac I. 21 13 1 7 40
6 Croatia B. 21 11 4 6 37
7 Sloga B. 21 11 2 8 35
8 Negoslavci N. 21 7 6 8 27
9 Nosteria N. 21 8 3 10 27
10 Lovor N. 21 7 4 10 25
11 Slavonac K. 21 7 3 11 24
12 Posavac P.P. 21 6 4 11 22
13 Borac D. 21 6 3 12 21
14 Mladost C. 21 7 0 14 21
15 Vrbanja V. 21 4 7 10 19
16 Županja 77 Ž. 21 0 1 20 1

Juniori - 2023/24.

# Momčad U + = - bod
1 Šokadija B.G. 17 15 1 1 46
2 Sloga Š. 17 14 2 1 44
3 Borac D. 17 14 2 1 44
4 Slavonac G. 17 12 2 3 38
5 Vrbanja V. 17 8 2 7 26
6 Croatia B. 16 8 1 7 25
7 Lovor N. 17 6 3 8 21
8 Hajduk T. 14 6 1 7 19
9 Negoslavci N. 17 6 1 10 19
10 Slavonac P. 16 6 0 10 18
11 Petrovci P. 14 3 0 11 9
12 Županja 77 Ž. 16 3 0 13 9
13 Bršadin B. 15 2 1 12 7
14 Radnički V. 16 2 0 14 6

Pioniri - 2023/24.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 13 12 1 0 37
2 Vrbanja V. 13 8 1 4 25
3 Zrinski B. 12 7 0 5 21
4 Sloga Š. 12 6 1 5 19
5 Borac D. 12 6 1 5 19
6 Slavonija S. 13 5 0 8 15
7 Jadran G. 13 2 2 9 8
8 Posavac P.P. 12 1 0 11 3

Mlađi pioniri - 2023/24.

# Momčad U + = - bod
1 HAŠK S.-S.J. 10 8 2 0 26
2 Tomislav C. 9 8 0 1 24
3 Frankopan R.A. 11 7 1 3 22
4 Slavonac G. 11 6 0 5 18
5 Vrbanja V. 11 5 2 4 17
6 Otok O. 11 5 1 5 16
7 Mladost P. 11 4 1 6 13
8 Dilj V. 11 2 2 7 8
9 Lovor N. 10 1 2 7 5
10 Šokadija B.G. 11 1 1 9 4

Limači - 2023/24.

# Momčad U + = - bod
1 Radnički Ž. 11 10 0 1 30
2 Tomislav C. 11 10 0 1 30
3 Šokadija B.G. 11 9 0 2 27
4 Zrinski B. 11 6 2 3 20
5 Vrbanja V. 11 6 1 4 19
6 Graničar Ž. 11 5 3 3 18
7 Županja 77 Ž. 11 5 1 5 16
8 Posavac P.P. 11 3 1 7 10
9 Budućnost Š. 10 2 1 7 7
10 Slavonac G. 11 2 1 8 7
11 Slavonija S. 10 1 0 9 3
12 Sloga Š. 11 1 0 10 3

Liga veterana - 2023/24.

# Momčad U + = - bod
1 Slavonac G. 16 13 2 1 41
2 HAŠK S.-S.J. 14 10 0 4 30
3 Fruškogorac I. 15 9 3 3 30
4 Frankopan R.A. 16 9 1 6 28
5 Dilj V. 16 8 4 4 28
6 Vinkovci V. 16 7 4 5 25
7 Otok O. 16 7 1 8 22
8 Šokadija B.G. 17 7 1 9 22
9 Hrvatski S. M. 16 7 0 9 21
10 Nosteria N. 17 6 2 9 20
11 Croatia B. 17 6 2 9 20
12 Vukovarski veterani 15 3 2 10 11